Ring fat av Kaj Franck

Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

1 500 EUR

KAJ FRANCK, ringfat, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, sent 1960-tal, flerfärgat glas, diameter 23 cm,
höjd 11,5 cm

813470

2020-10-18