Lennart Nilsson fotografi

Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LENNART NILSSON, fotografi, signerad samt daterat Lennart Nilsson 1982, monterad på träskiva, ca 49x49 cm

mindre ytslitage samt slitage vid hörnen

813475

2020-09-22