Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
EVY LÅÅS (född 1923): Skål med sommarbär, signerad Låås, akvarell, bildstorlek ca. 35x35 cm.
Ej examinerad ur ram
813477
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här