Roy Friberg litografi

Roy Friberg litografi
Roy Friberg litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY FRIBERG (född 1920): stämningsläge II, monogramsignerad och daterad RF 93, 12/160, bladmått 53x74 cm

813484

2020-09-22