Skrivbord Old English

Skrivbord Old English
Skrivbord Old English
Skrivbord Old English
Skrivbord Old English
Skrivbord Old English
Skrivbord Old English
Skrivbord Old English
Skrivbord Old English

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, England, fanerad i mahogny, 5 lådor i sargen med mässingshandtag, skiva klädd i rött läder, nyckel märkt "Deny Paris 1438", höjd ca 75, 130x70 cm

Fanerskador, nyckel finns

813486

2020-09-17