Bertil Herlow-Svensson, Objekt
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Objekt, bemålat glasfiber, höjd 28 cm
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, sommarutställning Nybrogatan 32, augusti 2015, katalognr 317227
slitage, nagg
813487
2020-10-25