Bertil Herlow-Svensson, Objekt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Objekt, bemålat glasfiber, höjd 28 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, sommarutställning Nybrogatan 32, augusti 2015, katalognr 317227

slitage, nagg

813487

2020-10-25