Madeleine Pyk träskulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934), skulptur, bemålat trä, osignerad, total höjd ca 39,5 cm
PROVENIENS: Enligt ägaren köptes skulpturen direkt från konstnären.
Kuntoraportti
Träverk med missfärgningar och bortfall
813494
Päivämäärä:
2020-09-22