Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Modell, signerad och daterad Clemens 1946, olja på duk, 62x50 cm

813496

2020-09-17