Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
400 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, skulptur, keramik, Harlekin, signerad Kaipiainen. Arabia, 1950-tal, flerfärgad glasyr, höjd 31 cm
Reparerad
813511
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här