Keramikskulptur av Birger Kaipiainen

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

400 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, skulptur, keramik, Harlekin, signerad Kaipiainen. Arabia, 1950-tal, flerfärgad glasyr, höjd 31 cm

Reparerad

813511

2020-10-18