Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, ur DLM 115, 1959, färglitografi, bildmått ca 23x7 cm
Litt: Maeght nr 1032
813518
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här