Gitarr 1950-tal

Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal
Gitarr 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GITARR, ca 1950-tal, f-hål, märkning saknas, L ca 96 cm

Litet hål i locket, repor, slitage

813520

2020-09-28