Toastrack London 1800-tal silver

Klubbat för:

6 200 SEK

2 000 SEK

TOASTRACK, silver, sannolikt av Robert Harper, London 1800-talets andra hälft, för 6 skivor, otydliga stämplar, höjd ca 16, längd 20, vikt ca 422g

813526

2020-09-29