Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNARD BUFFET (Frankrike 1928-1999): "Le clown au fond rouge", 1967, signerad i trycket Bernard Buffet färglitografi, bildyta ca 30x23 cm
LITTERATUR: Sorlier 108
813530
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här