Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
150 EUR
KAPTENS TAVLA, gouache, signerad och daterad, S/S : Marius.. 25.1.49 Arrived in Zaandam Holland, K Koster, 30 x 46,5 med ram.
Lätt slitage och smuts
813531
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här