Kaptens tavla S/S Marius 1945

Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945
Kaptens tavla S/S Marius 1945

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

150 EUR

KAPTENS TAVLA, gouache, signerad och daterad, S/S : Marius.. 25.1.49 Arrived in Zaandam Holland, K Koster, 30 x 46,5 med ram.

Lätt slitage och smuts

813531

2020-09-21