Toalettväska Hermes

Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes
Toalettväska Hermes

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOALETTVÄSKA, 1900-talets första kvartal, präglat läder, lädertillbehör stämpelmärkta Hermés, höjd ca 14,5, 43x29 cm

Saknar delar, bruksslitage

813537

2020-09-18