Silversmycken

Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMYCKEN, 4 delar, silver, bestående av 1900-tal, bestående av: två armringar, 2 armringar, 2 halsband samt 1 kedja, total vikt ca 96 g

Bruksslitage

813540

2020-09-22