Ruben Wallström "Stjärnsund" Gefle
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUBEN WALLSTRÖM, "Stjärnsund", Gefle, flintgods, 27 delar, 10 tallrikar, 10 assietter samt 7 djupa tallrikar, reliefdekor samt dekor i sepiafärg.
Åldersrelaterat slitage, krackelyr samt några nagg.
813541
2020-09-30