Ruben Wallström "Stjärnsund" Gefle

Ruben Wallström
Ruben Wallström
Ruben Wallström
Ruben Wallström
Ruben Wallström
Ruben Wallström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUBEN WALLSTRÖM, "Stjärnsund", Gefle, flintgods, 27 delar, 10 tallrikar, 10 assietter samt 7 djupa tallrikar, reliefdekor samt dekor i sepiafärg.

Åldersrelaterat slitage, krackelyr samt några nagg.

813541

2020-09-30