Kaffebehållare

Kaffebehållare
Kaffebehållare

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEBEHÅLLARE, omkring 1900-talets mitt/andra hälft, metall, delvis lackerad, samt plast, bredd 69 cm, djup 36,5 cm, höjd 53,5 cm.

Slitage, rost.

813542

2020-09-22