Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEBEHÅLLARE, omkring 1900-talets mitt/andra hälft, metall, delvis lackerad, samt plast, bredd 69 cm, djup 36,5 cm, höjd 53,5 cm.
Slitage, rost.
813542
2020-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här