Porada Arredi

Porada Arredi
Porada Arredi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORADA ARREDI, sidobord, Italien, 1980-tal, svartlackerad metall, laminerad bordskiva, ställbar armaturarm, skivans diameter 45 cm, bredd 57 cm, höjd ca 117 cm .

Slitage, skivan med brännmärken.

813544

2020-09-22