Byrå gustaviansk stil stenskiva

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, profilerad stenskiva, brännmärkt Lidner Hälsingborg, detaljer i mässing, två låsbara lådor, intarsia av bl.a palisander, björk samt mahogny, höjd ca 84, 99x54 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, en nyckelbricka lös, nyckel finns

813556

2020-09-18