Stekfat 1800-tal

Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal
Stekfat 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

STEKFAT, 1800-tal, troligen Willow, England, porslin, dekor i underglasyrblått, ca 51 x 61 cm

Naggar

813584

2020-09-29