Porträtt Signe Hasso

Porträtt Signe Hasso
Porträtt Signe Hasso
Porträtt Signe Hasso
Porträtt Signe Hasso

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, porträtt av Signe Hasso, 1900-tal, olja på pannå, baksida med broderad textil, ca 22x30 cm

813586

2020-09-22