Margareta Bille-Hofvander oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARGARETA BILLE-HOFVANDER (1914-2006): "Kvinnor på bänk", signerad och daterad M Bille-Hofvander 1953, olja på duk, 31x80 cm

Tryckskador

813591

2020-09-24