Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARGARETA BILLE-HOFVANDER (1914-2006): "Kvinnor på bänk", signerad och daterad M Bille-Hofvander 1953, olja på duk, 31x80 cm
Tryckskador
813591
2020-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här