Gillis Magnusson olja

Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GILLIS MAGNUSSON (född 1908): interiör, signerad olja på duk, 30x40 cm

813593

2020-09-22