Parti dockor och mjukdjur

Parti dockor och mjukdjur
Parti dockor och mjukdjur
Parti dockor och mjukdjur
Parti dockor och mjukdjur
Parti dockor och mjukdjur
Parti dockor och mjukdjur

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

800 SEK

PARTI DOCKOR OCH MJUKDJUR, mestadels 1900-talets första hälft, mjukdjur i form av nallar, åsna, apa, hundar med mera.

Bruksslitage, ställvis hårdare, vissa med skador.

813595

2020-09-25