Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
800 SEK
PARTI DOCKOR OCH MJUKDJUR, mestadels 1900-talets första hälft, mjukdjur i form av nallar, åsna, apa, hundar med mera.
Bruksslitage, ställvis hårdare, vissa med skador.
813595
2020-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här