Ilkka Pärni oljemålning

Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad a tergo Ilkka Pärni 1988, olja på duk, ca 65x54 cm

813598

2020-09-24