Litografier A trip to Brighton

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN DEAN PAUL, efter, "A TRIP TO BRIGHTON", 1-4, kolorerade litografier av Charles Laurie, ca 10 x 55 cm

Gulnader, ram med skador

813599

2020-09-29