Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNBYRÅ, 1900-taletets första hälft, 4 lådor, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 72, 57x38 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken, färgavfall, senare bemålning

813602

2020-09-22