Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, monogramsignerad och daterad E.O 1911, pastell, 40x27,5 cm
Zustandsbeschreibung
813647
2020-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner