John Arsenius akvarell

John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Hästar, signerad A, akvarell, 11,5x10 cm

813655

2020-09-18