Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Mansporträtt, monogramsignerad B.N och daterad 81, 21,5x19,5 cm

Dubblerad

813677

2020-09-18