Spegel oval nyrokoko

Spegel oval nyrokoko
Spegel oval nyrokoko
Spegel oval nyrokoko
Spegel oval nyrokoko
Spegel oval nyrokoko
Spegel oval nyrokoko

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, oval form, dekor i pastellage, fasettslipat glas, höjd ca 122 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, avslag, skador, delar saknas.

813684

2020-09-17