Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, oval form, dekor i pastellage, fasettslipat glas, höjd ca 122 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, avslag, skador, delar saknas.
813684
2020-09-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner