Speglar 1800-tal

Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal
Speglar 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 1800-tal, ett par, förgyllda, reliefdekor av bladstav och pärlstav, yttermått 47x40 cm.

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall.

813686

2020-09-25