Takplafond 1940-tal

Takplafond 1940-tal
Takplafond 1940-tal
Takplafond 1940-tal
Takplafond 1940-tal
Takplafond 1940-tal
Takplafond 1940-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKPLAFOND, stomme i mässing, 1940-tal, med droppformade prismor, tre ljuspunkter, höjd ca 65, diameter 55 cm

Nagg

813692

2020-09-19