Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTURER, 1 par, Frankrike 1800-talets andra hälft, krigare, patinerad och bemålad metall och brons, stämpelsignerade LSF, höjd ca 44-50 cm

Bruksslitage, färgbortfall, kvinnliga krigarens svärd skadat, mannliga krigarens sockel har tryckmärke och är av

813693

2020-09-17