Herrbetjänt Italien 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, märkt made in Italy, sannolikt Fratelli Reguitti, Italien, på trissor, detaljer i mässing, höjd ca 109 cm

Slitage, märken

813701

2020-09-29