MÅRTEN ANDERSSON Trädgård i Santa Maria, provex
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Trädgård i Santa Maria", signerad Mårten A, Provex samt med liten bukett, daterad 14/5 1980, , färglitografi, bladmått ca 80x63 cm
Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
813706
2020-09-30