MÅRTEN ANDERSSON Trädgård i Santa Maria, provex

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Trädgård i Santa Maria", signerad Mårten A, Provex samt med liten bukett, daterad 14/5 1980, , färglitografi, bladmått ca 80x63 cm

Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

813706

2020-09-30