Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Insufficiensen III"
signerad och daterad Albert Johansson 1970, olja på pannå, ca 150x120 cm

Krackeleringar, skador, smuts, ramskada

813708

2020-09-24