Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, mässing, i form av delfiner, höjd ca 35, bredd 27 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, rester från putsmedel
813714
2020-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner