Helge Linden oljemålning

Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE LINDEN (1897-1961): Från Västansjö, signerad Linden, olja på duk, ca 54x68 cm

813715

2020-09-24