Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Motiv med dans, signerad Peter Dahl, färglitografi ca 62x90 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

813721

2020-09-30