Silvia Leitu akvarell
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): "Livets hemligheter", signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 56x44 cm
Kuntoraportti
Lös i ram
813725
Päivämäärä:
2020-09-24