Silvia Leitu akvarell

Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): "Livets hemligheter", signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 56x44 cm

Kuntoraportti

Lös i ram

813725

Päivämäärä:

2020-09-24