Börje Hedlund olja

Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Börje (1909-2005): jämtländskt vårlandskap, signerad Hedlund, a tergo daterad 1982, olja på duk, ca 54x65 cm

Oljeskiss a tergo

813730

2020-09-18