Mulberry portfölj i brunt präglat skinn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MULBERRY, portfölj i brunt präglat skinn, 1990-tal, detaljer i gulmetall, ca 32x42x9 cm

Slitage och skav

813743

2020-09-18