ADRIAN VAN ARKEL

ADRIAN VAN ARKEL
ADRIAN VAN ARKEL

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade 215/290 respektive PT, färglitografier, ca 60x40 respektive 55x42 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerade ur ramar

813787

2020-09-28