Knivar Janne Marttiini

Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini
Knivar Janne Marttiini

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 2 st, Janne Marttiini, Rovaniemi Lapinleuku, Sotamuisto 1940, dekor med renar, båda signerade, längd med slidor 33-49 cm

Skador slitage en

813806

2020-09-19