Heijer oljemålning

Heijer oljemålning
Heijer oljemålning
Heijer oljemålning
Heijer oljemålning
Heijer oljemålning
Heijer oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEIJER, J, (1900-tal), Puttisar, signerad och daterad HJ Heijer, olja på duk, ca 77x94 cm

813815

2020-09-19