Brosch 18 k guld 1800-tal

Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal
Brosch 18 k guld 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, lövformationer med hängande kulformad dekordel, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1878, höjd 5 cm, vikt ca 6 g

Nål ej guld, bucklor

813819

2020-09-19