Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASSTÄLL, med BRASUTENSILIER, 3 dlr, mässing, fotplatta i sten, ställets mått höjd ca 19, 69x27 cm
Smärre ytskador o bucklor, en fot ngt lös
813825
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här